کیت تشخیصی Real-Time PCR

 

کیت تشخیصی Real-Time PCR

محصولی از شرکت پایش ژن


PCR پروسه ای است که در ان تکثیر نواحی اختصاصی از DNA انجام می‌شود. کیت تشخیصی Real-Time PCR پروسه اختصاصی است که طی آن به دیده شدن واکنش PCR) in real time) و مشاهده روند پیشرفت واکنش کمک می کند.

کاربردهای Real-Time PCR:
 

به عنوان مثال :

بررسی پروفایل بیانی BRCA1 : ژن درگیر در سرکوب تومور می باشد، که میزان بیان ژن های دیگر را کنترل می کند. که بررسی بیان ژن BRCA1  توسط کیت تشخیصی Real-Time PCR انجام می‌گیرد.  

pcr real time  

درمان HIV:

داروهایی که برای درمان HIV مورد استفاده قرار میگیرند به بررسی میزان ویروس بستگی دارد (Viral Load). با استفاده از Real-Time PCR detection kit میتوان میزان ویروس در بدن فرد بیمار تشخیص داده شود.  

viral pcr real time  

تعیین درصد GMO در محتویات مواد غذایی:

تعیین مقدار GMO در مواد غذایی در پروسه صادرات و واردات بسیار حایز اهمیت می باشد.
ازمایشگاهها از کیت تشخیصی Real-Time PCR برای اندازه گیری مقدار Wild-Type DNA ویروس های transgenic استفاده میکند.  


real-time pcr  

استفاده از Real-Time PCR در پزشکی قانونی:

یک روش جدید از کیت تشخیصی Real-Time PCR قابلیت تشخیص ترکیبات بدون رنگ امیزی را دارد که بسیار با دقت بالاتری از روش های قدیمی مانند (color-change) می باشد.

در پزشکی قانونی برای فرایند STR Genotyping نیازمند مقدار دقیق DNA می باشد که می توان با استفاده از روش Real-Time PCR مقدار دقیق DNA در نمونه های ناشناخته را محاسبه کرد.
 

محصولات Real-Time PCR

 
CatProductsReactions
A0003HBV Real -Time PCR Kit48
A0004CMV Real-Time PCR Kit48
A0005HIV Real -Time PCR Kit48
A0006HCV Real -Time PCR Kit48
 

کیت تشخیص کمی HCV

کیت تشخیص کمی CMV

کیت تشخیص کمی HIV

کیت تشخیص کمی HBV


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/payeshge/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/payeshge/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/payeshge/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/payeshge/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52